Projekty

Od základov budujeme silnú a stabilnú slovenskú skupinu. Prinášame benefity pre zákazníkov, zamestnancov, partnerov a ľudí, ktorí potrebujú podporu.

Náš príbeh

Kto sme a kam smerujeme?

Pred piatimi rokmi sme sa rozhodli paralelne rozvinúť hneď dva projekty naraz. Naša online marketingová agentúra a originálne bistro nám otvorili cestu k ďalším projektom. Do nášho podnikania sme od začiatku vniesli systém a stabilitu.

Po piatich rokoch sme vlastné i partnerské projekty združili do skupiny s názvom GURUPU. Gurupu je japonským výrazom pre horizontálne spojenie firiem z rôznych odvetví. Inšpirujeme sa rôznymi svetovými trendmi riadenia podnikov, vrátane tých japonských.

Naším cieľom je budovať silnú a stabilnú slovenskú skupinu, ktorá je založená na spojení šikovných a pracovitých ľudí s modernými a zaujímavými projektmi.

Spájame profesionalitu, jedinečnosť a systematickosť.

Našu skupinu chceme vybudovať na štyroch nosných pilieroch, ktoré budú zárukou stability. A to nielen pre nás, ale aj našich zákazníkov, zamestnancov a partnerov. Naším cieľom je do roku 2027 dosahovať tržby na úrovni 2,5 mil. EUR s 20 % EBITDA.

Tím

Ľudia z našej skupiny dávajú do projektov energiu a srdce. Vieme, čo robíme a čo chceme dosiahnuť.

Rastislav Klembara

Spoluzakladateľ GURUPU

Lukáš Hraňo

Spoluzakladateľ GURUPU

Miroslav Ješko

Partner DOKELU

Ida Hraňová

Predsedkyňa OZ Naše deti Košice

Viliam Tkáč

Partner ZOOMZOOM

Eva Gazdová

Controlling a audit

Ostaňme v kontakte

Máte záujem o spoluprácu? Neváhajte nás kontaktovať.

Máte otázky na GURUPU?

Do not hesitate to say Dobrý deň