DOKELU

Dokelu freš šalát bistro.

Za úspechom šalatérie DOKELU stojí najmä originálna idea, novosť konceptu a kvalita našich surovín. Od zrodu tej správnej myšlienky sme sa dopracovali až po podnikanie v dosiaľ neprebádanej oblasti gastronómie. Výnimočnosť našich šalátov tkvie v ich ľahkosti, sviežosti a kvalite.

Bistro, ktoré vzniklo súbežne s agentúrou ZOOMZOOM, prinieslo do Košíc niečo, čo tu dovtedy chýbalo. Za úspechom podniku stojí hlavne správny nápad s dobrým potenciálom. Iba pol roka po otvorení prevádzky zasiahla Slovensko pandémia. Ani to nám však nezabránilo v tom, aby sme mohli ďalej napredovať. Aj vďaka tomu je už dnes DOKELU unikátnym košickým bistrom so stálou klientelou.

Čerstvé
a zdravé.

Naše fresh bistro je založené na princípe čerstvosti. Z jedál, ktoré máme v ponuke, sa naje nielen športovec, ale aj človek, ktorý chce schudnúť.

Pri vzniku šalatérie sme sa zaoberali myšlienkou, ako sa zdravo a čerstvo najesť. Obzvlášť, keď človek robí v kancelárii a nechce siahnuť po obedovom menu. Jednoducho nám v Košiciach chýbalo miesto, kde by človek išiel na niečo zdravé, čerstvé a iné. A šalatéria bola pre nás tým správnym rozhodnutím.

Originálna
šalatéria.

Podnikanie v neprebádanom odvetví pre nás predstavovalo výzvu. Boli sme však presvedčení, že náš nápad má potenciál. Toto uvažovanie sa, napokon, ukázalo ako správne.

Jedinečnosť nášho bistra spočíva podľa nás najmä v čerstvosti našich jedál. Všetky naše suroviny sú čerstvé a kvalitné. To je zároveň výhodou pre každého zákazníka.

Ďalšie projekty

Čomu sa ešte venujeme?

Ostaňme v kontakte

Máte záujem o spoluprácu? Neváhajte nás kontaktovať.

Máte otázky na GURUPU?

Do not hesitate to say Dobrý deň