ZOOMZOOM

Priblížené na klienta.

Kreatívna agentúra ZOOMZOOM vznikla v roku 2018 a za ten čas sa z nej stala úspešná firma na online marketing. Náš tím tvoria ľudia s rôznymi záujmami a odlišným uhlom pohľadu. Práve vďaka tomu sa dokážeme na problém pozrieť jasne a komplexne.

V marketingovej agentúre prepájame originálne nápady s reálnymi výsledkami. K svojim klientom pristupujeme komplexne a individuálne, s dôrazom na ich jedinečnosť. Za každým uskutočneným projektom stojí do detailov prepracovaný strategický plán.

Správna
stratégia.

Naši klienti vedia, kam sa chcú posunúť. My im pomáhame dosiahnuť želané výsledky. Na základe analýzy určujeme kroky, podľa ktorých postupne plánujeme. Jednoduchým a efektívnym spôsobom posúvame biznis našich klientov na vyššiu úroveň.

Prvoradým je pre nás najmä poznať Vášho zákazníka. Na základe poznania ich záujmov sme schopní pre nich správne tvoriť obsah.

Marketingová stratégia u nás funguje ako kostra celého organizmu, ako noty pre všetkých členov tímu.

Výnimočné
portfólio.

Dobrý produkt je pre nás základ. Vhodne zvoleným postupom sa preto spoločne snažíme nájsť to správne riešenie pre Váš biznis.

Vďaka odlišným odvetviam, z ktorých pochádzajú jednotliví členovia nášho tímu, dokážeme na daný problém nahliadnuť komplexne a z rôznych uhlov pohľadu.

Ďalšie projekty

Čomu sa ešte venujeme?

Ostaňme v kontakte

Máte záujem o spoluprácu? Neváhajte nás kontaktovať.

Máte otázky na GURUPU?

Do not hesitate to say Dobrý deň