KERUJ

Bezpečná jazda nemusí byť nuda.

Autoškolu Keruj založil skúsený inštruktor s tým, že sa chce podeliť o svoje skúsenosti. A to zábavným a sviežim spôsobom.

Autoškola je určená predovšetkým mladým ľuďom. Šoférovanie sa u nás spája so zážitkom, slobodou a zábavou. Naša autoškola je spojením inovatívneho štýlu a modernej dynamickej spoločnosti.

Cítili sme potrebu založiť nápaditú lokálnu autoškolu s dobrým marketingom, ktorá by sa líšila od ostatných. Zameriavame sa na mladých a odvážnych ľudí, ktorí túžia po dynamickom a modernom koncepte autoškoly. Našou snahou je zaistiť, aby sa šoférovanie stalo sviežim a nezabudnuteľným zážitkom.

Štýlová
autoškola.

Základom našej identity je inovácia a štýl. Chceme mladým ľuďom ukázať, že aj autoškola môže byť zábavnou skúsenosťou, a nie iba obyčajným nudným kurzom.

Autoškola Keruj je jedinečná, dynamická a moderná – presne taká, akú mladý človek potrebuje.

Zábavou
k vodičáku.

Naša ponuka zahŕňa štandardný, zrýchlený, ale aj individuálny kurz, a tiež kurz prvej pomoci. Okrem toho sme vybavení spoľahlivými odborníkmi, ktorí v praxi uplatňujú priateľský a ústretový prístup.

Snažíme sa o to, aby absolventi našej autoškoly mohli byť na cestách sebaistými a skúsenými vodičmi. Autoškola by, podľa nás, mala byť prvým krokom k tomu, aby za volantom nepociťovali strach, ale aby mali z jazdy radosť.

Ďalšie projekty

Čomu sa ešte venujeme?

Ostaňme v kontakte

Máte záujem o spoluprácu? Neváhajte nás kontaktovať.

Máte otázky na GURUPU?

Do not hesitate to say Dobrý deň